terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zat 4 mei -


Barschema zaterdag 30 maart 2019 
  08:15 - 10:00  Lente Koster Bar 
  08:15 - 10:00  Esben Kanis Bar 
  08:15 - 10:00  Imme Karlas Bar 
  10:00 - 12:00  Nick ter Veer Bar 
  10:00 - 12:00  Sera van Dijk Bar 
  10:00 - 12:00  Rutger Gerrits Bar 
  10:00 - 12:00  Stella Vierstra Bar 
  12:00 - 14:00  Stella Vierstra Bar 
  12:00 - 14:00  Shanti Sorbach Bar 
  12:00 - 14:00  Mickey Revet Bar 
  12:00 - 14:00  Naomi van Beeren Bar 
  14:00 - 16:00  Naomi van Beeren Bar 
  14:00 - 16:00  Rosalie Bredius Bar 
  14:00 - 16:00  Rob Bekker Bar 
  14:00 - 16:00  Rob Bekker Bar 
  16:00 - 18:00  Bar 
  16:00 - 18:00  Bar 
       

laat schema zien voor  

30 maart | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   49966   Zwaluwen Utrecht JC1

 

10:00  10:30  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Derk-Jan Wentink en Fleur Holtslag
 
JD1   49290   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD1

 

15:30  16:00  thuis  Kunstgras 2    
   KNHB: In overleg met Baarn, de wedstrijd verplaatst naar 16:00 uur!  
Fluiten: Jip Wesseling en Roy Simons
 
MA1   27620   Hockeyclub SCHC MA2

 

13:45  14:15  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Rene Mansvelt en David van Streun
MA3   27618   Hockey Club Naarden MA6

 

13:45  14:15  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Marcel Portengen en Toon Roozen
 
MB2   25409   Doornse Hockey Club MB2

 

12:30  13:15  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Britt Daniels en Rosan Udema
MB4   25390   H.C. Eemvallei MB5

 

14:15  14:45  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Pieter Roel Tuinman en Nina Kersbergen
 
MC2   48186   SV Phoenix MC4

 

11:00  11:45  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Britt Daniels en Rosan Udema
MC3   48184   Hockey Club Zeewolde MC2

 

12:00  12:45  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Demi di Giacomo en Janna van der Wurff
 
MD2   46913   Zwaluwen Utrecht MD2

 

09:30  10:15  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Sanne Blind en Floortje Beune
begeleiding
MD3   46989   MHC Leusden MD6

 

10:30  11:15  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Demi di Giacomo en Janna van der Wurff
 
JA1   28478   MMHC Voordaan JA2

30 

15:00  16:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JB2   46413   Hockeyclub De Haaskamp JB1

40 

13:20  14:30  uit    route    
JB1   26583   Schaerweijde JB3

45 

16:30  17:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD2   49303   Hockeyclub Amersfoort JD2

30 

09:45  10:45  uit    route    
 
MA2   27658   Dorsteti MA2

50 

16:25  17:45  uit    route    
 
MB1   25385   MHC Soest MB1

30 

12:45  14:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB3   25372   SV Kampong Hockey MB7

30 

14:30  15:45  uit    route    
 
MC1   48205   SV Phoenix MC1

45 

09:15  10:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC4   48179   MHCN MC4

45 

10:30  12:00  uit    route    
 
MD1   46963   SV Phoenix MD2

45 

07:30  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD4   46896   SV Kampong Hockey MD10

30 

11:00  12:15  uit    route    


30 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   52585   MHV Maarssen J8E2

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 2    
 
JF1   52782   MHC Fletiomare JF6

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
M8E1   52558   Hockeyclub Amersfoort M8E1

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 2    
M8E2   52556   Schaerweijde M8E3

 

09:15  09:45  thuis  Kunstgras 3    
 
M6E2   52650   Schaerweijde ME3

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
M6E4   52791   Hilversum ME8

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
MF2   52636   Hockeyclub Montfoort MF1

 

09:15  09:45  thuis  Kunstgras 3    
MF3   52779   MHC Leusden MF3

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
J8E2   52723   HC Rijnvliet J8E2

35 

09:10  10:15  uit    route    
   KNHB: Velddeel C-D. Opruimen na afloop  
Let op: Uittenue mee!   
 
J6E1   52686   Hockey Club Naarden JE1

20 

07:55  08:45  uit    route    
   KNHB: deelveld C  
Let op: Uittenue mee!   
 
M8E3   52705   CMHC M8E2

50 

08:10  09:30  uit    route    
 
M6E1   52812   MHC Fletiomare ME4

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 5B  
M6E3   52657   Hockeyclub Montfoort ME3

45 

08:45  10:00  uit    route    
 
MF1   52637   Schaerweijde MF1

45 

09:00  10:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!