Hier kan uw advertentie staan !!


terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zat 20 jan - zat 10 mrt - zon 11 mrt - zat 17 mrt - zon 18 mrt -


Barschema zaterdag 25 november 2017 
  10:00 - 12:00  Arwen Strampel Bar 
  10:00 - 12:00  Guusje Vermeulen Bar 
  10:00 - 12:00  Cis Verschuur Bar 
  10:00 - 12:00  Jente Sierkstra Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Wine Borsje Bar 
  12:00 - 14:00  Job de Ruiter Bar 
  12:00 - 14:00  Yoran Toet Bar 
  12:00 - 14:00  Lars ter Beek Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Carleyn den Ouden Bar 
  14:00 - 16:00  Steen Liefting Bar 
  14:00 - 16:00  Jade Vermaas Bar 
  14:00 - 16:00  Tristan Ruwiel Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Felice Meijer Bar 
  16:00 - 18:00  Esmee Stroeken Bar 
  16:00 - 18:00  Uma van Veen Bar 
       

laat schema zien voor  

25 november | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   49287   Huizer HC JA1

 

15:00  16:00  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: David van Streun
 
JB2   51547   MHC Maarn JB1

 

16:30  17:00  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Nancy Dekens en Shannon Hulsman
 
JD2   46320   MHC Soest JD2

 

11:30  12:00  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Nova Uljee en Loureen Scholte
begeleiding
 
MA1   25804   Hockeyclub SCHC MA1

 

13:45  14:15  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Luuk van den Oosterkamp en Cees Sluyk
MA2   49890   Doornse Hockey Club MA3

 

17:00  17:30  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Luka van Wolferen en Peter van Ulsen
 
MB1   45946   Hockey Club Houten MB1

 

11:45  12:30  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Rene Mansvelt en Chris van den Heuvel
CS+ (René)
MB2   45430   't Spandersbosch MB3

 

15:00  15:30  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Aimée van Zelm en Vera Verweij
 
MC1   44064   Hilversum MC1

 

09:30  10:00  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Tessel van Manen en Fleur Holtslag
MC3   46993   Hockeyclub Amersfoort MC6

 

12:00  12:45  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Caspar de Waard en Karl Smit
MC4   43812   SV Kampong Hockey MC10

 

13:15  13:45  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Anouk Heijens en Demi di Giacomo
 
MD2   46509   MHC Muiderberg MD1

 

09:30  10:15  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Daisy van Buuren en Anna Gijzen
MD4   46841   MHC Maarn MD2

 

10:30  11:15  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Ruben Kramer en Froukje Holwerda
begeleiding
 
JB1   51710   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JB1

25 

12:35  13:30  uit    route    
JB3   51582   Culemborg JB3

50 

14:40  16:00  uit    route    
 
JC1   48734   Hockey Club Houten JC2

40 

10:20  11:30  uit    route    
 
JD1   46692   Hockey Club Houten JD2

40 

11:05  12:15  uit    route    
 
MA3   50256   H.C. Eemvallei MA4

30 

16:15  17:15  uit    route    
 
MB3   45757   't Spandersbosch MB6

20 

15:25  16:15  uit    route    
 
MC2   47881   MHC Leusden MC2

45 

10:45  12:15  uit    route    
MC5   43951   Huizer HC MC7

30 

12:00  13:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MD1   46145   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD1

45 

07:30  09:00  uit    route    
MD3   46946   Hockeyclub Amersfoort MD6

30 

10:45  11:45  uit    route    


25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   14493   MHC Soest JE1

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
J8E1   14115   Hockey Club Naarden J8E2

 

09:15  09:45  thuis  Kunstgras 3    
 
JF1   14253   SV Kampong Hockey JF5

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 2    
 
M6E2   14459   Hockeyclub SCHC ME4

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
M6E3   14165   Larensche Mixed Hockey Club ME4

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
M8E2   14368   Dorsteti M8E2

 

09:15  09:45  thuis  Kunstgras 3    
 
MF2   14148   Hockeyclub Amersfoort MF6

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
J6E2   14351   Hockeyclub SCHC JE4

30 

09:00  10:00  uit    route    
 
M6E1   14308   Zwaluwen Utrecht ME3

35 

09:55  11:00  uit    route    
   KNHB: Veld 2B  
 
M8E1   14511   Holestick M8E1

45 

08:45  10:15  uit    route    
 
MF1   14147   MHC Leusden MF2

45 

08:30  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld A  
MF3   14294   MHC Soest MF1

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 2D