Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ruben Sikkema
Trainer Ruben Sikkema
Aanvoerder Anne van Alphen
Aanvoerder Iris Jobben
Arbitrage-coördinatie Susan Droomers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D7 Voordaan D3 9:00
Weesp D3 VVV D3 10:45
Kampong D5 Almere D3 10:45
Amstelveen D2 Hurley D8 11:00
Amsterdam D7 Naarden D2 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D5 3 9 3 0 0
2 AthenA D4 4 9 3 0 1
3 Hurley D4 0 0 0 0 0
4 Weesp D3 3 9 3 0 0
5 Amstelveen D2 4 9 3 0 1
6 Kampong D7 4 7 2 1 1
7 Hurley D8 3 4 1 1 1
8 Voordaan D3 2 3 1 0 1
9 VVV D3 3 1 0 1 2
10 Naarden D2 3 1 0 1 2
11 Amsterdam D7 3 0 0 0 3
12 Almere D3 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MMHC Voordaan D3 12:15 uit
9 okt Hockeyclub VVV D3 10:45 thuis - Kunstgras 2
30 okt HC Athena D4 12:45 thuis - Kunstgras 1
6 nov Hockey Club Naarden D2 10:30 uit
13 nov SV Kampong Hockey D7 n.n.b uit
20 nov MHC Amstelveen D2 10:45 thuis - Kunstgras 1
27 nov SV Kampong Hockey D5 n.n.b uit
12 mrt AH & BC D7 n.n.b uit
19 mrt Almeerse HC D3 n.n.b thuis
26 mrt THC Hurley D8 n.n.b uit
2 apr MMHC Voordaan D3 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub VVV D3 n.n.b uit
14 mei HC Athena D4 n.n.b uit
21 mei Hockey Club Naarden D2 n.n.b thuis
4 jun SV Kampong Hockey D7 n.n.b thuis
11 jun MHC Amstelveen D2 n.n.b uit
18 jun SV Kampong Hockey D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Amstelveen D2 Naarden D2 (4-1)final
Weesp D3 Amsterdam D7 (4-1)scheduled
VVV D3 Voordaan D3 (0-3)scheduled
AthenA D4 Almere D3 (6-0)final
Kampong D7 Kampong D5 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Almere D3 Weesp D3 (0-1)final
Naarden D2 VVV D3 (2-2)final
Kampong D5 Amstelveen D2 (9-1)final
Amsterdam D7 Kampong D7 (3-4)final
Hurley D8 AthenA D4 (4-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
AthenA D4 Voordaan D3 (3-2)final
Kampong D5 Naarden D2 (6-0)final
Amstelveen D2 Amsterdam D7 (2-1)scheduled
Kampong D7 Almere D3 (5-1)final
Weesp D3 Hurley D8 (3-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
VVV D3 AthenA D4 (0-4)scheduled
Hurley D8 Kampong D7 (2-2)final
Almere D3 Amstelveen D2 (2-4)final
Voordaan D3 Weesp D3 (0-1)scheduled
Amsterdam D7 Kampong D5 (2-6)scheduled