Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug

Dames Veteranen C

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Alexandra Ventevogel
Aanvoerder Dianne Gomez Iglesias
Arbitrage-coördinatie Bertie Geurts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische D30-8 Naarden D30-6 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nieuwegein D30-1 4 12 4 0 0
2 Gooische D30-7 4 9 3 0 1
3 Baarn D30-2 4 9 3 0 1
4 Laren D30-3 3 6 2 0 1
5 Gooische D30-8 3 6 2 0 1
6 Weesp D30-3 3 3 1 0 2
7 Almere D30-1 3 3 1 0 2
8 Muiderberg D30-1 3 3 1 0 2
9 Naarden D30-6 3 0 0 0 3
10 Voordaan D30-5 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MHC Muiderberg D30-1 15:10 uit
9 okt MHCN D30-1 14:45 thuis - Kunstgras 1
30 okt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30-2 14:30 uit
6 nov Almeerse HC D30-1 12:45 thuis - Kunstgras 2
13 nov MMHC Voordaan D30-5 n.n.b uit
20 nov Gooische Hockey Club D30-7 14:45 thuis - Kunstgras 1
12 mrt Larensche Mixed Hockey Club D30-3 n.n.b uit
19 mrt Hockey Club Naarden D30-6 n.n.b thuis
26 mrt Gooische Hockey Club D30-8 n.n.b uit
2 apr MHC Muiderberg D30-1 n.n.b thuis
16 apr MHCN D30-1 n.n.b uit
23 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30-2 n.n.b thuis
14 mei Almeerse HC D30-1 n.n.b uit
21 mei MMHC Voordaan D30-5 n.n.b thuis
4 jun Gooische Hockey Club D30-7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Almere D30-1 Muiderberg D30-1 (5-1)scheduled
Voordaan D30-5 Gooische D30-8 (2-3)final
Gooische D30-7 Naarden D30-6 (4-0)scheduled
Weesp D30-3 Laren D30-3 (0-1)scheduled
Baarn D30-2 Nieuwegein D30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nieuwegein D30-1 Almere D30-1 (2-0)final
Gooische D30-8 Gooische D30-7 (0-1)scheduled
Laren D30-3 Baarn D30-2 (0-2)final
Muiderberg D30-1 Voordaan D30-5 (4-1)scheduled
Naarden D30-6 Weesp D30-3 (2-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D30-7 Muiderberg D30-1 (3-1)scheduled
Voordaan D30-5 Nieuwegein D30-1 (0-8)final
Almere D30-1 Baarn D30-2 (1-2)final
Naarden D30-6 Laren D30-3 (0-3)final
Weesp D30-3 Gooische D30-8 (2-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Nieuwegein D30-1 Gooische D30-7 (2-1)scheduled
Laren D30-3 Almere D30-1 (0-4)scheduled
Baarn D30-2 Voordaan D30-5 (3-0)final
Muiderberg D30-1 Weesp D30-3 (5-3)scheduled