Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Chantal Mies
Trainer Allard van Winsen
Aanvoerder Danique van den Brakel
Aanvoerder Vita Uljee
Arbitrage-coördinatie Vita Uljee

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC D10 Kampong D25 17:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D22 4 12 4 0 0
2 Rijnvliet D7 4 12 4 0 0
3 Schaerweijde D6 4 10 3 1 0
4 Maarssen D6 4 9 3 0 1
5 Kampong D25 3 6 2 0 1
6 Zwaluwen D9 4 5 1 2 1
7 Baarn D3 4 4 1 1 2
8 Nieuwegein D5 4 3 1 0 3
9 Weesp D4 4 3 1 0 3
10 Voordaan D14 4 1 0 1 3
11 USHC D10 3 1 0 1 2
12 USHC D12 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D3 11:00 uit
9 okt U.S.H.C. D10 14:45 thuis - Kunstgras 2
16 okt MHV Maarssen D6 08:45 uit
30 okt SV Kampong Hockey D25 14:45 thuis - Kunstgras 2
6 nov SV Kampong Hockey D22 n.n.b uit
13 nov Zwaluwen Utrecht D9 12:45 uit
20 nov MHCN D5 16:45 thuis - Kunstgras 1
27 nov U.S.H.C. D12 n.n.b uit
12 mrt Schaerweijde D6 n.n.b uit
19 mrt HC Rijnvliet D7 n.n.b thuis
26 mrt MMHC Voordaan D14 n.n.b uit
2 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging D3 n.n.b thuis
16 apr U.S.H.C. D10 n.n.b uit
23 apr MHV Maarssen D6 n.n.b thuis
14 mei SV Kampong Hockey D25 n.n.b uit
21 mei SV Kampong Hockey D22 n.n.b thuis
4 jun Zwaluwen Utrecht D9 n.n.b thuis
11 jun MHCN D5 n.n.b uit
18 jun U.S.H.C. D12 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong D25 Rijnvliet D7 (2-4)final
USHC D10 Baarn D3 (2-2)scheduled
Nieuwegein D5 Kampong D22 (0-2)scheduled
Zwaluwen D9 USHC D12 (6-0)final
Maarssen D6 Voordaan D14 (4-1)final
Weesp D4 Schaerweijde D6 (0-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Baarn D3 Maarssen D6 (1-2)final
Schaerweijde D6 Zwaluwen D9 (0-0)final
USHC D12 Nieuwegein D5 (0-6)scheduled
Rijnvliet D7 Weesp D4 (4-0)final
Kampong D22 USHC D10 (5-2)scheduled
Voordaan D14 Kampong D25 (2-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
USHC D12 Kampong D22 (1-7)final
Kampong D25 Baarn D3 (2-1)final
Zwaluwen D9 Rijnvliet D7 (1-5)final
Weesp D4 Voordaan D14 (4-2)scheduled
Nieuwegein D5 Schaerweijde D6 (2-4)final
Maarssen D6 USHC D10 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Baarn D3 Weesp D4 (3-0)scheduled
Voordaan D14 Zwaluwen D9 (2-2)scheduled
Rijnvliet D7 Nieuwegein D5 (2-0)scheduled
Schaerweijde D6 USHC D12 (15-0)scheduled
Kampong D22 Maarssen D6 (2-0)final