Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug

Heren Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider Maarten Booij
Trainer Titus Brandsma
Aanvoerder Maarten van der Sluis
Aanvoerder Koen Voskuyl
Arbitrage-coördinatie Steven Winkel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Myra H30-1 Gooische H30-3 11:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische H30-3 3 9 3 0 0
2 Qui Vive H30-1 4 8 2 2 0
3 Pinoké H30-2 4 8 2 2 0
4 Rood-Wit H30-2 4 7 2 1 1
5 AthenA H30-2 4 7 2 1 1
6 Hilversum H30-1 4 6 2 0 2
7 Bloemendaal H30-4 4 6 2 0 2
8 Myra H30-1 3 4 1 1 1
9 Weesp H30-1 4 4 1 1 2
10 Amsterdam H30-3 4 3 1 0 3
11 Huizen H30-2 4 2 0 2 2
12 Bloemendaal H30-6 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt U.H.C.QUI VIVE H30-1 11:00 uit
9 okt HC Athena H30-2 10:45 thuis - Kunstgras 1
16 okt HC Bloemendaal H30-6 14:30 uit
30 okt HC Bloemendaal H30-4 12:45 thuis - Kunstgras 2
6 nov HMHC H30-1 n.n.b uit
13 nov AH & BC H30-3 10:45 thuis - Kunstgras 1
20 nov Pinoké H30-2 n.n.b uit
27 nov Huizer HC H30-2 10:45 thuis - Kunstgras 2
12 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H30-2 n.n.b uit
19 mrt Gooische Hockey Club H30-3 n.n.b thuis
26 mrt HV Myra H30-1 n.n.b uit
2 apr U.H.C.QUI VIVE H30-1 n.n.b thuis
16 apr HC Athena H30-2 n.n.b uit
23 apr HC Bloemendaal H30-6 n.n.b thuis
14 mei HC Bloemendaal H30-4 n.n.b uit
21 mei HMHC H30-1 n.n.b thuis
4 jun AH & BC H30-3 n.n.b uit
11 jun Pinoké H30-2 n.n.b thuis
18 jun Huizer HC H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Bloemendaal H30-4 Bloemendaal H30-6 (3-2)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H30-2 Myra H30-1 (2-2)scheduled
Hilversum H30-1 AthenA H30-2 (3-4)final
Weesp H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-2)final
Huizen H30-2 Gooische H30-3 (0-3)scheduled
Amsterdam H30-3 Qui Vive H30-1 (4-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit H30-2 Bloemendaal H30-4 (5-2)scheduled
Qui Vive H30-1 Pinoké H30-2 (2-2)scheduled
Myra H30-1 Huizen H30-2 (6-1)final
AthenA H30-2 Amsterdam H30-3 (4-2)scheduled
Bloemendaal H30-6 Hilversum H30-1 (0-1)final
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Gooische H30-3 Weesp H30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Amsterdam H30-3 Bloemendaal H30-6 (3-0)scheduled
Gooische H30-3 Rood-Wit H30-2 (3-2)final
Weesp H30-1 Myra H30-1 (1-0)final
Huizen H30-2 Qui Vive H30-1 (3-3)final
Pinoké H30-2 AthenA H30-2 (2-1)scheduled
Hilversum H30-1 Bloemendaal H30-4 (4-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rood-Wit H30-2 Hilversum H30-1 (4-1)final
AthenA H30-2 Huizen H30-2 (2-2)final
Qui Vive H30-1 Weesp H30-1 (8-2)final
Bloemendaal H30-6 Pinoké H30-2 (2-6)scheduled
Bloemendaal H30-4 Amsterdam H30-3 (2-1)scheduled