Hier kan uw advertentie staan !!



Bestuur  
Andre Lauterslager  Foto aanwezig Voorzitter 
Gernout Erens  Foto aanwezig Penningmeester 
Jan-willem Koers  Foto aanwezig Jeugdcommissaris 
Marco Winkel   Algemeen commissaris 
Paul Hulsman  TC senioren 
Chantal Mies  Foto aanwezig TC jeugd 
Irma van den Hout  Secretaris 

Secretaris  
Femke ten Bloemendal  Ledenadministratie 
Walter de Haan  Foto aanwezig Beheerder LISA 
Irma van den Hout  Secretaris 

Penningmeester  
Gernout Erens  Foto aanwezig Penningmeester 
Monika Holzhauserne Meszaros  Financiële administratie 
Sponsorcommissie   
Vacature  Voorzitter 
Peter Rood  Vice voorzitter 
Henk van Streun  Foto aanwezig Algemeen lid en account Rabobank 
Erik de Waal  Foto aanwezig Algemene zaken en account Svala 
Kirsty de Man  Alg Lid communicatie /website/marketing 
Axel Beune  Alg Lid ,Werving Sponsors en adverteerders/marketing 

Algemeen commissaris  
Marco Winkel   Voorzitter 
Jaap Blum  Accommodatie 
Vacature  Veld reserveringen 
Karlijn Sieking  Foto aanwezig Gevonden voorwerpen 
Marjolein Hanson  Evenementen 
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
Marco Winkel   Voorzitter 
Cees Sluyk  Foto aanwezig  
Yvonne Langham   
Evenementen commissie   
Emma Thomason  Voorzitter 
Evelien van Amsterdam  JJ Events 
Vacature  JJ Events 
Jacqueline Snoeks-van der Gun  JJ Events 
Christianne van den Dungen  JR Events 
Marianne van Hoek  JR Events 
Kim Wesselius  JR Events 
Floor Machielse  Foto aanwezig SR Events 
Coen Hooijer  SR Events 
Jochem Rietvelt  SR Events 
Onderhoudscommissie   
Jaap Blum   
Vrijwilligerscommissie   
Susan Hoornweg  Voorzitter 
Liesbeth Heere   

Technische commissie senioren  
Paul Hulsman  Voorzitter 
Gernout Erens  Foto aanwezig Coördinator senioren heren 
Tessel van Manen  Foto aanwezig Coördinator senioren dames 
Frans Knuver  Foto aanwezig Coördinator trimmers 
René Fornier  Coördinator veteranen heren 
Nancy Dekens  Coördinator veteranen dames 
Arbitrage   
Iva Hofste  Voorzitter en senioren 
Marieke Samplonius  Jeugd 
Annette Phielix  CS cursus 
Joost van Loon  CS+ opleidingen 
Anton Slabbers  Tuchtcommissie 
Cees Sluyk  Foto aanwezig Tuchtcommissie 
Nancy Dekens  Tuchtcommissie 
LG hockey   
Marco Specken  Foto aanwezig Coördinator 
Guido Willemsteijn   
Shannon Hulsman   
Wedstrijdsecretaris senioren   
Bart Fessl  Wedstrijdsecretaris 
Zaalhockey   
Lois van den Boog  Senioren 

Materialen  
Marlies Puijk  Senioren en jeugd 
Bas Monnier  Keepers 

Jeugdcommissie  
Jan-willem Koers  Foto aanwezig Voorzitter 
Sandy Tilgenkamp  Secretaris 
Daniel Hulkenberg  Trainingscoördinator Jeugd 
Sandra van Zijtveld  Wedstrijdsecretaris Jeugd 
Marianne van Hoek  Wedstrijdsecretaris Jeugd 
Leonie Riksen  Commissie Jongste Jeugd 
Kathelijn Straatemeier  Commissie Jongste Jeugd 
Vacature  Zaalhockeycommissaris 

Technische Commissie jeugd  
Chantal Mies  Foto aanwezig Voorzitter 
Daniel Hulkenberg  Technisch manager 
Peter van Ulsen  Coördinator meisjes A 
Peter van Ulsen  Coördinator meisjes B 
Christianne van den Dungen  Coördinator meisjes C 
Frederique de Leeuw  Coördinator meisjes C 
Errol Lentjes  Coördinator meisjes D 
Bas Monnier  Coördinator keeperstrainingen 
Frank Schaefers  Foto aanwezig Coördinator jongens A + B 
Dennis Villanueva  Coördinator jongens C 
Gideon Rozendaal  Coördinator jongens D 
Arbitrage   
Iva Hofste  Jeugd 

Commissie Jongste Jeugd  
Leonie Riksen  Voorzitter 
Kathelijn Straatemeier  Voorzitter 
Loraine Pronk  Wedstrijdsecretaris 
Daniel Hulkenberg  Hoofd Opleidingen 
Loraine Pronk  Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd 
Technische Commissie Jongste Jeugd   
Daniel Hulkenberg  Hoofd Opleidingen 
Rogier Snoeks  Technisch coördinator