Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug

Dames Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Chantal Bakker
Aanvoerder Marleen Blom
Aanvoerder Iva Slabbers
Arbitrage-coördinatie Iva Slabbers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Naarden D30-2 Amsterdam D30-3 9:45
Strawberries D30-1 Westerpark D30-1 10:30
Xenios D30-1 Alkmaar D30-1 10:30
Bloemendaal D30-2 AthenA D30-2 11:00
Naarden D30-1 Weesp D30-1 11:30
Pinoké D30-2 Bloemendaal D30-3 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké D30-2 4 12 4 0 0
2 Bloemendaal D30-3 4 12 4 0 0
3 Alkmaar D30-1 4 9 3 0 1
4 Naarden D30-1 4 7 2 1 1
5 Strawberries D30-1 4 6 2 0 2
6 AthenA D30-2 4 5 1 2 1
7 Bloemendaal D30-2 4 4 1 1 2
8 Weesp D30-1 4 4 1 1 2
9 Amsterdam D30-3 4 3 1 0 3
10 Xenios D30-1 4 3 0 3 1
11 Westerpark D30-1 4 1 0 1 3
12 Naarden D30-2 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt K.H.C. Strawberries D30-1 12:45 thuis - Kunstgras 2
9 okt Hockey Club Naarden D30-1 11:30 uit
16 okt HC Bloemendaal D30-2 12:45 thuis - Kunstgras 2
30 okt Hockey Club Naarden D30-2 11:00 uit
6 nov Pinoké D30-2 10:45 thuis - Kunstgras 1
13 nov AH & BC D30-3 n.n.b uit
20 nov HC Athena D30-2 10:45 thuis - Kunstgras 2
27 nov HC Bloemendaal D30-3 n.n.b uit
12 mrt AMHC Westerpark D30-1 n.n.b thuis
19 mrt Alkmaarsche M.H.C. D30-1 n.n.b uit
26 mrt Xenios D30-1 n.n.b thuis
2 apr K.H.C. Strawberries D30-1 n.n.b uit
16 apr Hockey Club Naarden D30-1 n.n.b thuis
23 apr HC Bloemendaal D30-2 n.n.b uit
14 mei Hockey Club Naarden D30-2 n.n.b thuis
21 mei Pinoké D30-2 n.n.b uit
4 jun AH & BC D30-3 n.n.b thuis
11 jun HC Athena D30-2 n.n.b uit
18 jun HC Bloemendaal D30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Naarden D30-1 Naarden D30-2 (5-2)final
Strawberries D30-1 Pinoké D30-2 (1-5)final
Alkmaar D30-1 AthenA D30-2 (1-0)final
Xenios D30-1 Amsterdam D30-3 (1-2)final
Bloemendaal D30-2 Bloemendaal D30-3 (0-1)final
Westerpark D30-1 Weesp D30-1 (0-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
AthenA D30-2 Xenios D30-1 (0-0)scheduled
Pinoké D30-2 Naarden D30-1 (2-1)scheduled
Bloemendaal D30-3 Westerpark D30-1 (3-2)final
Weesp D30-1 Alkmaar D30-1 (1-2)final
Amsterdam D30-3 Strawberries D30-1 (1-3)final
Naarden D30-2 Bloemendaal D30-2 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Bloemendaal D30-2 Pinoké D30-2 (0-4)final
Naarden D30-1 Amsterdam D30-3 (5-0)final
Strawberries D30-1 AthenA D30-2 (1-3)final
Xenios D30-1 Weesp D30-1 (1-1)scheduled
Alkmaar D30-1 Westerpark D30-1 (3-0)final
Naarden D30-2 Bloemendaal D30-3 (0-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pinoké D30-2 Naarden D30-2 (4-0)scheduled
AthenA D30-2 Naarden D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-3 Bloemendaal D30-2 (0-2)scheduled
Weesp D30-1 Strawberries D30-1 (0-3)final
Bloemendaal D30-3 Alkmaar D30-1 (3-1)scheduled
Westerpark D30-1 Xenios D30-1 (2-2)final