Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug

Dames Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Roy de Man
Aanvoerder Floor Machielse
Aanvoerder Susan Voogd
Arbitrage-coördinatie Esther Wissink-Antonis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Soest D30-1 Maarssen D30-2 10:45
Gooische D30-4 Spandersbosch D30-2 12:45
Weesp D30-2 Kampong D30-6 12:45
Laren D30-2 Fletiomare D30-2 15:00
Houten D30-2 Amersfoort D30-2 16:30
Voordaan D30-2 Maarn D30-1 17:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D30-2 4 9 3 0 1
2 Gooische D30-4 4 9 3 0 1
3 Maarssen D30-2 4 8 2 2 0
4 Spandersbosch D30-2 4 8 2 2 0
5 Laren D30-2 4 6 2 0 2
6 Weesp D30-2 4 6 2 0 2
7 Soest D30-1 4 6 1 3 0
8 Kampong D30-6 4 5 1 2 1
9 Maarn D30-1 4 4 1 1 2
10 Fletiomare D30-2 4 4 1 1 2
11 Amersfoort D30-2 4 1 0 1 3
12 Houten D30-2 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MHC Fletiomare D30-2 12:45 uit
9 okt SV Kampong Hockey D30-6 12:45 thuis - Kunstgras 1
16 okt MHV Maarssen D30-2 16:45 uit
30 okt MHC Soest D30-1 10:45 thuis - Kunstgras 2
6 nov 't Spandersbosch D30-2 14:45 uit
13 nov Larensche Mixed Hockey Club D30-2 13:40 uit
20 nov Hockey Club Houten D30-2 12:45 thuis - Kunstgras 2
27 nov MMHC Voordaan D30-2 n.n.b uit
12 mrt Gooische Hockey Club D30-4 n.n.b uit
19 mrt MHC Maarn D30-1 n.n.b thuis
26 mrt Hockeyclub Amersfoort D30-2 n.n.b uit
2 apr MHC Fletiomare D30-2 n.n.b thuis
16 apr SV Kampong Hockey D30-6 n.n.b uit
23 apr MHV Maarssen D30-2 n.n.b thuis
14 mei MHC Soest D30-1 n.n.b uit
21 mei 't Spandersbosch D30-2 n.n.b thuis
4 jun Larensche Mixed Hockey Club D30-2 n.n.b thuis
11 jun Hockey Club Houten D30-2 n.n.b uit
18 jun MMHC Voordaan D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Houten D30-2 Spandersbosch D30-2 (2-3)final
Kampong D30-6 Fletiomare D30-2 (4-1)scheduled
Laren D30-2 Voordaan D30-2 (0-1)final
Maarssen D30-2 Amersfoort D30-2 (4-0)final
Soest D30-1 Maarn D30-1 (1-1)final
Weesp D30-2 Gooische D30-4 (1-7)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Fletiomare D30-2 Maarssen D30-2 (1-2)scheduled
Voordaan D30-2 Houten D30-2 (4-0)final
Maarn D30-1 Weesp D30-2 (1-2)scheduled
Gooische D30-4 Laren D30-2 (5-1)final
Spandersbosch D30-2 Kampong D30-6 (1-1)final
Amersfoort D30-2 Soest D30-1 (1-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Maarssen D30-2 Kampong D30-6 (3-3)final
Soest D30-1 Fletiomare D30-2 (3-3)scheduled
Weesp D30-2 Amersfoort D30-2 (4-1)final
Houten D30-2 Gooische D30-4 (0-3)final
Laren D30-2 Maarn D30-1 (3-1)scheduled
Voordaan D30-2 Spandersbosch D30-2 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Maarn D30-1 Houten D30-2 (4-1)scheduled
Gooische D30-4 Voordaan D30-2 (0-5)final
Amersfoort D30-2 Laren D30-2 (1-3)final
Kampong D30-6 Soest D30-1 (1-2)final
Fletiomare D30-2 Weesp D30-2 (2-1)scheduled
Spandersbosch D30-2 Maarssen D30-2 (1-1)scheduled